IZDAVAM DUKJAN VO AERODROM DO SLATKARNICA PALMA

ЦЕНА: По договор

IZDAVAM DUKJAN VO AERODROM DO SLATKARNICA PALMA


Izdavam dukjan vo naselba Aerodrom vednash do slatkarnica Palma, dosega dukjanot raboteshe kako market, no istiot mozhe da raboti i kako : kafich, kladilnica, sendvichara, apteka, market i slichno.

Povekje informacii na sledniov broj:
070 398 117 - VioletaОбјавен на:
20.11.2022

ЦЕНА: По договор

Карактеристики:

Контакт

Име:
ДИМИТАР ВЕЛКОВСКИ
Објавен на:
20.11.2022
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка