Frizder za zamrznuvanje 410 L

ЦЕНА: 10000 мкд

Frizder za zamrznuvanje 410 L


410 litri, shirina 132 cm, visina 87 cm, dlabok 65 cmИме:
Град:
Skopje
Телефон:
070443440
Објавен на:
22.07.2018

ЦЕНА: 10000 мкд

Карактеристики:

Контакт

Име:
Zoki Poki
Град:
Skopje
Телефон:
070443440
Објавен на:
22.07.2018
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка