Duljan vo TC Beverli Hils

ЦЕНА: 1 мкд

Duljan vo TC Beverli Hils


Се издава дуќан 16м2 во ТЦ Беверли Хилс, ниско приземје, на самиот паркинг веднаш до продавницата на Чико, т.е спроти наплатата за паркинг. Разработен за детска опрема и на одлична локација! Може и за други намени.
Цена по договор
тел 076 662635
071 223899Град:
Skopje
Телефон:
071 223 899
Објавен на:
30.01.2023

ЦЕНА: 1 мкд

Карактеристики:

Контакт

Име:
vladimir Hadzi Pulevski
Град:
Skopje
Телефон:
071 223 899
Објавен на:
30.01.2023
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка