Deloven prostor vo K.Voda na ekstra lokacija

ЦЕНА: По договор

Deloven prostor vo K.Voda na ekstra lokacija


Izdavam deloven prostor vo Kisela Voda na ekstra lokacija, so povrsina 120 m2,so golema terasa, pogoden za sekakva namena, osobeno za kafe-bar,lounge-bar, picerija, slatkarnica i sl.Име:
Град:
Skopje
Телефон:
075447126
Објавен на:
02.06.2018

ЦЕНА: По договор

Карактеристики:

Контакт

Име:
Dusko
Град:
Skopje
Телефон:
075447126
Објавен на:
02.06.2018
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка