DUKAN VO N.Lisice

ЦЕНА: 270 €

DUKAN VO N.Lisice


Se izdava dukan vo N.Lisice od 35m. Crvena osmoagolna kula kaj Zito,Kam,Ramstor. Za poveke nameni, Stomatolog,Apteka,Notar i tn.Tel 070 206 409Град:
Skopje
Објавен на:
22.04.2018

ЦЕНА: 270 €

Карактеристики:

Контакт

Име:
Tomislav Cavkaroski
Град:
Skopje
Објавен на:
13.11.2017
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка