DELOVEN PROSTOR 30 m2 NA PRIZEMJE SO DVOR

ЦЕНА: 200 мкд

DELOVEN PROSTOR 30 m2 NA PRIZEMJE SO DVOR


SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR VO CENTAR,30 m2 SPROTI GRADEZEN FAKULTET.PESACKA ZONA PROSTOROT GLEDA KON PARTIZANSKA.Објавен на:
03.05.2018

ЦЕНА: 200 мкд

Карактеристики:

Контакт

Објавен на:
03.05.2018
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка