Bugaboo Cameleon 3

ЦЕНА: 535 €

Bugaboo Cameleon 3


Овој шетач е нов уште со тагови,

ВКЛУЧУВА:
under seat fabric basket still sealed, Chassis, 4 wheels, seat frame/bassinet (same works for both), seat fabric, bassinet fabric with mattress and apron, canopy with wires and clamps (works for both stroller and bassinet)

Објектите на слики се исти ќе прима.Град:
sweden
Телефон:
26111900
Објавен на:
12.06.2017

ЦЕНА: 535 €

Карактеристики:

Контакт

Име:
Diana Turetayeva
Град:
sweden
Телефон:
26111900
Објавен на:
12.06.2017
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка