продавам - казан за ракија

ЦЕНА: 170 €

продавам - казан за ракија


продавам неподвижен казан без каца за водаГрад:
Скопје
Телефон:
070/761-529
Објавен на:
04.10.2021

ЦЕНА: 170 €

Карактеристики:

Контакт

Име:
Михаил Велков
Град:
Скопје
Телефон:
070/761-529
Објавен на:
04.10.2021
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка