Се продава мешалка за бетон и косилка за трева!

ЦЕНА: По договор

Се продава мешалка за бетон и косилка за трева!


Се продава мешалка за бетон и косилка за трева!Цена по договор!Град:
Skopje
Телефон:
075223544
Објавен на:
26.11.2018

ЦЕНА: По договор

Карактеристики:

Контакт

Име:
Biljana Ampevska
Град:
Skopje
Телефон:
075223544
Објавен на:
26.11.2018
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка