Се продава електричен шпорет

ЦЕНА: 1 €

Се продава електричен шпорет


Се продава скоро нов, целосно исправен електричен шпорет FAVORIT со рамна плотна. Достапна е и гаранција.
Цена по договор.Град:
Gevgelija
Телефон:
078809737
Објавен на:
09.10.2018

ЦЕНА: 1 €

Карактеристики:

Контакт

Име:
Srebren Tosev
Град:
Gevgelija
Телефон:
078809737
Објавен на:
09.10.2018
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка