Се продава висококвалитетно декоративно стебло

ЦЕНА: 18000 мкд

Се продава висококвалитетно декоративно стебло


Се продава висококвалитетно декоративно стебло со потекло од Сардинија(Италија). Стеблото е старо една година и одгледувано на температура од 22°С.Име:
Телефон:
072/267-608
Објавен на:
25.11.2021

ЦЕНА: 18000 мкд

Карактеристики:

Контакт

Име:
Da Mj
Телефон:
072/267-608
Објавен на:
25.11.2021
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка