Се издава стан на Плоштад Македонија

ЦЕНА: 1 мкд

Се издава стан на Плоштад Македонија


Се издава стан на Плоштад (над La Terrazza), комплетно реновиран, наместен, со парно, лифт, парно, Интернет, сопствен приватен паркинг.Град:
Skopje
Телефон:
078 470484
Објавен на:
13.09.2021

ЦЕНА: 1 мкд

Карактеристики:

Контакт

Име:
Aleksandra Matevska
Град:
Skopje
Телефон:
078 470484
Објавен на:
13.09.2021
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка