Се издава простор погоден за магацин

ЦЕНА: 5000 мкд

Се издава простор погоден за магацин


Се издава простор од 50м2 во Лисиче погоден и до сега со години користен како магацински простор. Слободен од 01.01.2019. Цена 5000 мкд. Телефон за контакт 078307560Име:
Град:
Skopje
Телефон:
078307560
Објавен на:
28.11.2018

ЦЕНА: 5000 мкд

Карактеристики:

Контакт

Име:
a b
Град:
Skopje
Телефон:
078307560
Објавен на:
28.11.2018
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка