Се издава дуќан на одлична локација во Ново Лисиче

ЦЕНА: По договор

Се издава дуќан на одлична локација во Ново Лисиче


Се издава дуќан, 20 м2, на бул. В.С.Бато бр.5, зграда на Зегин, на самата автобуска. Тековно ВИП дуќан. Слободен од 25.3.2018Град:
Скопје
Телефон:
070 904 093
Објавен на:
14.03.2018

ЦЕНА: По договор

Карактеристики:

Контакт

Име:
Катерина
Град:
Скопје
Телефон:
070 904 093
Објавен на:
14.03.2018
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка