Се издава двособен стан

ЦЕНА: 200 €

Се издава двособен стан


Стан со површина од 50m2 во нас. Хром, веднаш до Порта Влае, на 1-ви кат во зграда од приземје+2+поткровје, со централно греење, клима, 1 спална соба, дневна со трпезарија, кујна, купатило и тераса. Станот е светол, топол и убав за живеење. Комплетно е опремен со намештај и бела техника. Без миленичиња. Месечно цена на изнајмување е 200 евра. За договор на подолг период можен е и попуст.Име:
Град:
Hrom
Телефон:
078-469-538
Објавен на:
07.01.2020

ЦЕНА: 200 €

Карактеристики:

Контакт

Име:
Nikola
Град:
Hrom
Телефон:
078-469-538
Објавен на:
07.01.2020
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка