Се продава куќа во Тафталиџе, 200м2

ЦЕНА: По договор

Се продава куќа во Тафталиџе, 200м2


Се продава барака во Тафталиџе, 200м2 (во близина на кафе Астера).
Цена по договор
Контакт 078 865 645Град:
Hrom
Телефон:
078967294
Објавен на:
26.09.2019

ЦЕНА: По договор

Карактеристики:

Град:
 Скопје
Квадратура:
 200 m2
Број на соби:
 4 соби
Катови (за куќи):
 Приземје
Под:
 Паркет

Дополнително:

check Парно греење
check Чиста документација

Контакт

Име:
Kristina Ristovska Ristovska
Град:
Hrom
Телефон:
078967294
Објавен на:
26.09.2019
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

Se prodava kukja na Vodno

Se prodava kukja na vodno so preubava lokacija nad skoloto Koco Racin. 250m2 od koi 140m2 e kukjata. Cenata ne e fiksna,postoi prostor za dogovor.
071 23 23 20 NIKI

Цена:180.000 EUR


Објавен на: 01.12.2019

Цена:120 EUR


Објавен на: 10.11.2019
Se prodava kuka

Se prodava kuka od 80m2, podrum 12m2 i dvorno mesto 210 m2, se vkupno placot 290m2. Kukata se naoga na ul.Mariovska 3 vo delot od naselba K.Voda koga odime za nas.Przino. vo miren del a blisku do c...

Цена:103.000 EUR


Објавен на: 11.09.2019
Се продава куќа во Сопиште

Кука во Сопиштe so celosna dokumentacija i e vo urbana zona, so struja, gradski vodovod, kanalizacija i odvod. dvor od 400 m2, Dupla termicka izolacija na celata kuka, od vnatresna strana tervol a ...

Цена:По договор


Објавен на: 23.09.2019
Се продава куќа во населба Маџари, Триангла

Се продава нова невселена куќа во населба Маџари, Триангла со вкупна површина од 410м2.

Куќата се состои од:
- Сутерен, пренаменет во деловен простор (2 дуќани, со можност да се спојат во еден);

Цена:170.000 EUR


Објавен на: 10.09.2019

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка