Се продава куќа во Сопиште

ЦЕНА: По договор

Се продава куќа во Сопиште


Кука во Сопиштe so celosna dokumentacija i e vo urbana zona, so struja, gradski vodovod, kanalizacija i odvod. dvor od 400 m2, Dupla termicka izolacija na celata kuka, od vnatresna strana tervol a od nadvoresna strana 8 cm debel stiropor. Greenjeto e so kamin i na struja.. Ima izvadena dozvola za gradba na dodatni 60 m2 potkrovje. Cenata e mnogu povolna i e po dogovor.Град:
skopje
Телефон:
078649392
Објавен на:
23.09.2019

ЦЕНА: По договор

Карактеристики:

Град:
 Скопје
Квадратура:
 110 m2
Број на соби:
 5+ соби
Катови (за куќи):
 Приземје
Под:
 Ламинат

Дополнително:

check Чиста документација

Контакт

Име:
zdravko dejanovik
Град:
skopje
Телефон:
078649392
Објавен на:
05.06.2019
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

Комплет кујна, нова, сочувана и во одлична состојба!

Се продава комплет кујна.
27 000 ден. или по договор

Цена:27.000 MKD


Објавен на: 26.09.2019
Montazni objekti

NOVO NOVO NAJNOVO postojana montazna kuka za zivenje 60m2- po najniska cena za prv pat vo makedonija za samo 230€ 1m2 so kluc na raka vreme na izrabotka 30 dena.
Kontakt ( 070 50 50 59 )

Цена:230 EUR


Објавен на: 28.10.2017
izgradba na karabini i krovovi

izgradba na karabini do kluc na raka i krovovi senaciji na stanovi ogradi i se sto e povrzano so gradeznistvoto br:071 777 265
DEJAN

Цена:75 EUR


Објавен на: 15.12.2019
Karabina izvedba

Izvedba na karabina prizemna so nas materijal
80 m2 11000 evra
100 m2 13000 evra
120 m2 15000 evra

Цена:130 EUR


Објавен на: 10.02.2016
Се продава куќа во населба Маџари, Триангла

Се продава нова невселена куќа во населба Маџари, Триангла со вкупна површина од 410м2.

Куќата се состои од:
- Сутерен, пренаменет во деловен простор (2 дуќани, со можност да се спојат во еден);

Цена:170.000 EUR


Објавен на: 10.09.2019

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка