СЕ ИЗДАВА ДУЌАН НА 3-ТА М.У.Б БР.126

ЦЕНА: 7000 мкд

СЕ ИЗДАВА ДУЌАН НА 3-ТА М.У.Б БР.126


Се издава дуќан на ул.3-та М.У.Б бр.126 во Куманово до игротека ,,Бубамара". Дуќанот е погоден за секаков вид дејности. За подетални информации јавете се на контакт телефон 070/835-333.Град:
Куманово
Телефон:
070/835-333
Објавен на:
14.03.2018

ЦЕНА: 7000 мкд

Карактеристики:

Контакт

Име:
Владимир Станковски
Град:
Куманово
Телефон:
070/835-333
Објавен на:
21.04.2015
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка