СЕ ИЗДАВА ДУЌАН / БУРЕКЏИЛНИЦА

ЦЕНА: 450 €

СЕ ИЗДАВА ДУЌАН / БУРЕКЏИЛНИЦА


Се издава дуќан / целосно опремена бурекџилница
на ул. Орце Николов, Скопје (во близина на Министерство за одбрана) Информации на 072271794Град:
Скопје, Центар
Телефон:
072271794
Објавен на:
28.04.2018

ЦЕНА: 450 €

Карактеристики:

Контакт

Град:
Скопје, Центар
Телефон:
072271794
Објавен на:
28.04.2018
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка