Проточен бољер мaрka Ariston

ЦЕНА: 3700 мкд

Проточен бољер мaрka Ariston


Protocen boljer - 24kw 35A Germanski model: ARISTON Koristi eko programa za shtedlivo greenje na voda.Mnogu malku koristen. Namenet e za domakinstva so normalen pritisok na voda vo vashite banji. Mob:070370399Град:
Skopje
Телефон:
070370399
Објавен на:
26.02.2019

ЦЕНА: 3700 мкд

Карактеристики:

Контакт

Име:
Jovica Belovski
Град:
Skopje
Телефон:
070370399
Објавен на:
26.02.2019
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка