Продавам печка на пелети

ЦЕНА: 30000 мкд

Продавам печка на пелети


Продавампечка на пелети, Алфа плам, 8 KW, инсталирана во бикендичка во село Долно Соње.Град:
Скопје
Телефон:
38970217120
Објавен на:
18.04.2021

ЦЕНА: 30000 мкд

Карактеристики:

Контакт

Име:
Драган
Град:
Скопје
Телефон:
38970217120
Објавен на:
18.04.2021
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка