Facebook Like box

Продавам Мазда 3 Бензин Перфектна

ЦЕНА: 3800 €

Продавам Мазда 3 Бензин Перфектна


Продавама Мазда 3, 1.4 бензин во одлична состојба.

Колата е купена од салон во Скопје,
Година: 2006, Состојба: Користена - како нова,
Менувач: рачен, Километража: 175.000, Гориво: Бензин

Од опрема поседува:

- Мултифункционален серво волан
- Алуминиумски бандажи
- EPS
- BAS
- ASR
- клима автоматска
- 4 AIR BAG
- Централно со далечински
- ABS
- 2 клуча
- Електрика на предни и задни стакла
- Електрика на ретровизори
- Подесување на светла

Цена 3.800 евра фиксна, без можност за замена

контакт телефон 070-231-221Име:
Град:
Скопје
Телефон:
070-231-221
Објавен на:
01.07.2024

ЦЕНА: 3800 €

Карактеристики:

Контакт

Име:
Симо
Град:
Скопје
Телефон:
070-231-221
Објавен на:
25.06.2024
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка