Продаваме алатница со машини за производство на калапи за лиење (пластика)

ЦЕНА: По договор

Продаваме алатница со машини за производство на калапи за лиење (пластика)


Машини за изработка на калапиМашина Модел Тип Број Година на производство1 ФРЕЗ МАШИНА (глодалка) BOSH F.S.Y./9 18/96 19692 МАЛА ФРЕЗ(глодалка) TAI-DRIMILL RY-30 983593 19903 ДРЕБОНГ KERN DS22AL 3881 19874 ЕРОЗИМАТ EMAX 2000 60-A 20015 БРУСАЛКА ЗА РАМНО БРУСЕЊЕ JUNG E.D.-7 80568 19876 ТАМПОН МАШИНА PAD DYM-1 2009
телефон за контакт 070 442-751Објавен на:
19.11.2018

ЦЕНА: По договор

Карактеристики:

Контакт

Име:
Vesna Peshevska
Објавен на:
19.11.2018
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка