Померански кученца

ЦЕНА: 280 €

Померански кученца


Whatsapp/Viber.....+33 757910206
Се продаваат слатки кученца од Померанец. Тие се добро згрижени воспитани во семеен дом, сите се енергични и сакаат да си играат со луѓе. Кучињата ќе бидат проверени од ветеринар кој ќе ги подготви документите за вакцинација. Мама и тато ќе бидат достапни да ги видат.
Whatsapp/Viber.....+33 757910206Град:
Skopje
Телефон:
0033757910206
Објавен на:
14.02.2022

ЦЕНА: 280 €

Карактеристики:

Контакт

Име:
anbelli kepanbelli27
Град:
Skopje
Телефон:
0033757910206
Објавен на:
14.02.2022
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка