Померанец кученца за продажба.

ЦЕНА: 120 €

Померанец кученца за продажба.


Померанец кученца за продажба.
Излегувајќи кученца засекогаш дома. Тие ќе го напуштат осигуреникот со КЦ, микрочип, ветеринар, проверен до денес и целосно вакциниран. Тие се одгледуваат во семеен дом и се воспитани околу децата. Тие сега се обучени за кученца и јадат солидна храна навистина добро. Значи, нема да има проблеми со новите љубовни домови, за какви било дополнителни информации или за да се распрашате за кученцата ве молам контактирајте ме во секое времеИме:
Град:
11000 Belgrade
Телефон:
963258741
Објавен на:
15.10.2019

ЦЕНА: 120 €

Карактеристики:

Контакт

Име:
maria tereza
Град:
11000 Belgrade
Телефон:
963258741
Објавен на:
15.10.2019
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка