Ормар за дневна соба

ЦЕНА: 12000 мкд

Ормар за дневна соба


Итно!!!
Се продава ормар за дневна соба.
Ормарот е постар модел, но и покрај тоа е во одлична состојба (изгледа како да е релативно нов).
Ормарот е многу добро очуван и многу малку користен.
(За сериозни купувачи можен е договор околу цената)Град:
Skopje
Телефон:
072656747
Објавен на:
24.10.2021

ЦЕНА: 12000 мкд

Карактеристики:

Контакт

Име:
Зорица Костиќ
Град:
Skopje
Телефон:
072656747
Објавен на:
24.10.2021
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка