Куќа на два спрата со гаража

ЦЕНА: 24990 €

Куќа на два спрата со гаража


Се продава куќа на два ката со гаража

Се продава куќа на два ката, со вкупна површина од 150м2 . Секој кат има по три засебни соби и бања, големи балкони, помошни простории, како и гаража од 15м2.
Продажната цена на оваа куќа е 24.990 евра.Име:
Град:
Veles
Телефон:
071360010
Објавен на:
21.11.2019

ЦЕНА: 24990 €

Карактеристики:

Контакт

Име:
Nino Nastov
Град:
Veles
Телефон:
071360010
Објавен на:
21.11.2019
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка