КУПУВАМ ВЕРТИКАЛЕН ЗАМРЗНУВАЧ

ЦЕНА: По договор

КУПУВАМ ВЕРТИКАЛЕН ЗАМРЗНУВАЧ


КУПУВАМ ВЕРТИКАЛЕН ЗАМРЗНУВАЧ СО ФИОКИ, ДИМЕНЗИИ: ВИСИНА ДО 65 ЦМ, ШИРИНА 55 ЦМ И ДЛАБОЧИНА ДО 55 ЦМГрад:
Скопје
Телефон:
075262632
Објавен на:
21.11.2017

ЦЕНА: По договор

Карактеристики:

Контакт

Име:
Зорица Ангеловска Ковачевиќ
Град:
Скопје
Телефон:
075262632
Објавен на:
21.11.2017
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка