Издавам деловен простор-канцеларии

ЦЕНА: По договор

Издавам деловен простор-канцеларии


Издавам деловен простор-канцеларии,зад Универзална, ул. Владимир Полежиновски бр.30/1 лок. 1, на први кат, ходник, две простории, кујна, тоалет, сопствен паркинг, централно греење, клима, слободен од 1.10.2021 год.Град:
Тетово
Телефон:
078436000
Објавен на:
31.08.2021

ЦЕНА: По договор

Карактеристики:

Контакт

Име:
Зоран Анѓелкоски
Град:
Тетово
Телефон:
078436000
Објавен на:
30.08.2021
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка