ИЗДАВАЊЕ НА ДЕЛОВНИ ПРОСТОРИИ

ЦЕНА: По договор

ИЗДАВАЊЕ НА ДЕЛОВНИ ПРОСТОРИИ


Здружение на пензионери „Куманово“ од Куманово објавува
О Г Л А С
За издавање под закуп на деловни простории лоцирани на
ул. „Илинденска“ бр. 40/2 (прв кат) во Куманово
Деловните простории можат да се видат
секој работен ден во времето од 08 – 12 ч.
За поблиски информации обратете се во
ЗП Куманово – ул. „Димитар Влахов“ бр. 42 (карши „Стара црква“)
или на телефоните 031 425 059 / 075 705 364Град:
Kumanovo
Телефон:
070341658
Објавен на:
06.11.2018

ЦЕНА: По договор

Карактеристики:

Контакт

Име:
Jovica Vancevski
Град:
Kumanovo
Телефон:
070341658
Објавен на:
29.10.2018
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка