Достапно добро социјализирани F1 и F2 Savannah мачиња  

ЦЕНА: 350 €

Достапно добро социјализирани F1 и F2 Savannah мачиња  Имаме убави мачиња за Ф1 и Ф2 Савана што ги одгледуваме во нашиот дом околу кучиња и деца. Тие се исклучително loveубовни и приврзани со многу енергија. Ние одгледуваме сребрени и златни мачиња со зачудувачки дамки и во моментов имаме неколку џамлии на располагање! TICA регистрирана од нашата TICA регистрирана стока и достапна за одобрени домови. Повик за повеќе информации и цени.Име:
Град:
Vinica
Телефон:
055658000
Објавен на:
25.03.2020

ЦЕНА: 350 €

Карактеристики:

Контакт

Име:
loisa zwick
Град:
Vinica
Телефон:
055658000
Објавен на:
25.03.2020
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка