Бебе опрема

ЦЕНА: 100 мкд

Бебе опрема


Повелете, кому треба:
- проодувалка Chicco, 1,500
- бебе монитор Tigex, 2,000
- предно седиште за точак, 800
- кенгур Kiddo (малку користен), 1,000
- комплет постелнина со оградица и јорганче, 7 парчиња, од Стружанка (некористена), 2,000
- количка Brevi Boomerang црвена, 8,000
- транспортер Brevi Smart, 5,000
- ранец за бебе Kelty Kids, 6,000
- торба за пелени BabyLove, 1,200
- сигурносно преносно седиште за на столица, 500
- 15 комплета бамбусни пелени, Bambinex,(100 бамбусни влошки гратис) 4,000
- 4 микрофибер комплета, 5 заштитни гаќички за платнени пелени и 600 бамбусни влошки, 2,000
- бонус за 3 купени работи - BabyLove пелени 5+, 50 парчиња, или бебе патичиња.Име:
Град:
Skopje
Телефон:
078225231
Објавен на:
03.12.2017

ЦЕНА: 100 мкд

Карактеристики:

Контакт

Име:
Liza T
Град:
Skopje
Телефон:
078225231
Објавен на:
03.12.2017
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка