АПАРАТ ЗА ПРАВЕЊЕ НА ПУКАНКИ (БЕЗ МАСЛО)

ЦЕНА: 1199 мкд

АПАРАТ ЗА ПРАВЕЊЕ НА ПУКАНКИ (БЕЗ МАСЛО)


Трон Шоп Македонија [ www.tronshop.mk ]rnrnШифра на производ: 020 [ https://tronshop.mk/proizvod/aparat-za-pravenje-na-pukanki/ ]rnrnНаправете го задоволството дома да биде исто како кога гледате филм во кино за само неколку минути!rnrnНаправете пуканки без капка масло, само вметнете ги пуканките со мерната чаша што доаѓа со производот, вклучете ја и почекајте! Можете да ги зачините пуканките пред и за време на правењето. Многу е лесно да се исчисти. Кога ќе се излади целосно, можете да го исчистите со сунѓер, машина за миење садови и топла вода, додека надворешната страна може да ја исчистите со влажна крпа, 2 минути работа!rnrnКарактеристики на производот:rnНе користете масло;rnДоаѓа со мерна чаша;rnСо една мерна чаша прави скоро еден килограм пуканки.rnОвој производ не е достапен во продавниците.rnrnНие испраќаме на вашата адреса. Плаќање на врата. Испорака за 24 часа.rnrnПополнете ја апликацијата на веб-страницата и запишете ги вашите податоци или јавете се на бр. 076 839 134 .rnrn● Име и презиме:rnrn● Адреса:rnrn● Град:rnrn● Поштенски код:rnrn● Телефонски број за контакт:rnrnЗа нарачки на поголем број производи, плаќате само еднократна сума за достава од 100 – 150 денари (во зависност од градот), затоа погледнете ги и другите понуди!rnrnrnFacebook: https://www.facebook.com/TronShopmk-109222618084882rnInstagram: https://www.instagram.com/tronshop.mk/Име:
Град:
Skopje
Телефон:
076839134
Објавен на:
19.07.2021

ЦЕНА: 1199 мкд

Карактеристики:

Контакт

Име:
Tron Shop
Град:
Skopje
Телефон:
076839134
Објавен на:
19.07.2021
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка