Филтер

избери
до
избери
избери
до
избери
Филтрирај
Сите
Сите
Сите
Сите

ДОПОЛНИТЕЛНО


Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Prodavam vikendica i niva

Prodavam vikendica i niva vo m.v Burinarec, Radisani

Цена:По договор

   

Објавен на: 17.01.2013
Kratok prestoj i nokevanje

Izdavam vikendica vo teferic

Цена:1.500 ден.

Скопје
60 m2
2 соби
Клима
Парно греење
Чиста документација

Објавен на: 23.12.2012
Prodavam vikendica

Prodavam vikendica vo m.v Burinarec, Radisani
istotaka pred vikendicata ima i niva

Цена:30.000 €

Скопје
Чиста документација

Објавен на: 10.12.2012
Продавам куќа 150м2 на плац од 1200м2 пред с.Кадино

Се продава куќа од 150м2,помала куќа од 25м2,гаража, др.пропратни објекти,ограден плац 1200м2,со дрвца во род,струја,вода,телефон,интернет,видео надзор,документација

Цена:По договор

Скопје
175 m2
5+ соби
Клима
Чиста документација

Објавен на: 09.11.2012
vikend kuka vo gorno vranovci

se naoga na atraktivno mesto vednas do hotelot na 2 sprata. cenata znaci ne e fiksna moze i dogovor

Цена:8.000 €

Велес
3 соби
Приземје + кат
Бродски под (патос)
 

Објавен на: 22.09.2012
Prodavam vikendica

Prodavam vikendica na planinata Plackovica od stranata na Radovis. na 1418 metri nadmorska visina so asfalten pat na 50 metri od vikendicata struja voda 135 m2 kompletno opremen prosto i 550m2 dvor...

Цена:По договор

Радовиш
135 m2
5+ соби
Приземје
Чиста документација

Објавен на: 18.09.2012
se prodava vikendica

se prodava vikendica na tikveskoto ezero vo prv red so voda za pienje struja pat

Цена:По договор

60 m2
2 соби
 

Објавен на: 16.09.2012
Vikendica za samo 5500 evra Markova Cesma

prodavam vikendica vo mesnosta markova cesma za samo 5500 evra so povrsina od 2 dekari i kujcare.

Цена:5.500 €

Прилеп
2000 m2
2 соби
Приземје + кат
Цемент/мушама
Чиста документација

Објавен на: 03.09.2012
IZDAVAM VIKENDICA 175 M2 Markova Susica so Bazen

Izdavam Vikendica vo Markova Susica (Markov Manastir) na samo 20 km od centarot na Skopje. a) dnevno za 12 saati
b) ednodnevno 24 casa
c)) povekednevno

Цена:По договор

Скопје
175 m2
2 соби
Приземје
 

Објавен на: 29.08.2012
VIP mesto so kukja vo Mavrovo

Vednas do ezero,prekrasno mesto (770kv. metri),na 2km. ski centar. kukja - 180 kv., povelete ke se dogovorime.
tel: 078 440476

Цена:По договор

Гостивар
180 m2
4 соби
Приземје + кат
Бродски под (патос)
Чиста документација

Објавен на: 25.07.2012
Каков е хотелот

Дојдете во Дојран и да знаета нема да се излажете

Цена:500 ден.

Дојран
200 m2
4 соби
Приземје
Паркет
Парно греење

Објавен на: 15.07.2012
Издавам соби во Дојран

Издавам соби во Дојран! За повеќе информации, јавете се на 078/455-441 или на 078/855-030.

Цена:300 ден.

Дојран
5+ соби
Приземје + кат
 

Објавен на: 12.07.2012
VIKENDICA I DVE KAMP PRIKOLKI VONASELBA ELESEC

Izdavam vikendica i dve kamp prikolki vo naselbata Elesec, nad avto kampot. Sobite se 2 krevetni i 3 krevetni
se prilagoduvaat po potreba,a kamp prikolkite se 4 krevetni. Vikendicata si ima poseb...

Цена:По договор

Охрид
100 m2
3 соби
Приземје
Ламинат
 

Објавен на: 09.07.2012
PRODAVAM KUKA VO VIKEND NASELBA ORESANI

Kukata se naoga na najubavoto mesto vo oresani blisku do Panada na glavna ulica e placot a kukata e pogore .Ima Struja,vodovod,kanalizacija. Vo neposredna blizina ima tereni za fudbal,kosarka i ten...

Цена:33.000 €

Скопје
40 m2
2 соби
Приземје + кат
Ламинат
Чиста документација

Објавен на: 03.07.2012
Prodavam vikendicka vo katlanovo

Prodavam vikendicka vo katlanovo na avtobuska pred banjata 600m2-so voda,struja,odvod i legalizirano so dokumeti
cena 35000e
informacii na tel:075/492-650--- Zoki

Цена:35.000 €

600 m2
4 соби
Приземје
Чиста документација

Објавен на: 02.07.2012
Izdavanje sobi vo Star Dojran

Se izdavaat sobi vo STar Dojran na 10 minuti od plaza so site uslovi za prestojformacii i rezervacii 077 631 732

Цена:300 ден.

100 m2
5+ соби
Приземје + кат
Плочки
 

Објавен на: 28.06.2012
Kuka-vikendica vo star Dojran

Kupuvam kuka-vikendica vo star Dojran najvisoko do vtori red so malo dvorce i se razbira cista dokumentacija za imotot do 26000 evra.

Цена:26.000 €

Скопје
80 m2
2 соби
Приземје
Чиста документација

Објавен на: 27.06.2012
Se Prodava Vila Vo Pehcevo

Se prodava Vila vo Pehcevo so bazen za navodnuvanje,bunar,10-15 koreni slivi,5 koreni jabolki,gradina,i okolu 2 dekari livada(zatreveno).
Oblasta e 2 i pol dekari.
Za poveke informacii javete se ...

Цена:6.500 €

Берово
16 m2
2 соби
Приземје
Цемент/мушама
Базен

Објавен на: 22.06.2012
Се издава камп-приколка

Се издава камп-приколка во Крани, комплетно опремена со сопствено wc/купатило, кујна и сите потребни предмети за домаќинство.
Слободни термини: од 20.06 до 20.07 и од 17 до 31.08.2012
Цена по д...

Цена:По договор

Ресен
 

Објавен на: 18.06.2012
Se izdava vila

Se izdava vila so tri posebni apartmani , sekoj so povrsina od po 40 m2 i ureden dvor od 500m2. Vilata se naogja vo naselba Sveti Stefan 2 km oddalecena od Ohrid i okolu 200m od obalata.

Цена:25 €

Охрид
150 m2
5+ соби
Приземје + кат
Бродски под (патос)
Клима

Објавен на: 12.06.2012
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка