Филтер

избери
до
избери
избери
до
избери
Филтрирај
Сите
Сите
Сите
Сите

ДОПОЛНИТЕЛНО


Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
prodavam kukja vo Star Dojran

prodavam kukja na preubavo visoko mesto vo Star Dojran, dva sprata na vkupna povrsina od 400 m2. so preubav pogled kon ezeroto.

Цена:60.000 ден.

   

Објавен на: 16.01.2014

Цена:30.000 ден.

Кичево
5+ соби
Приземје + кат
Цемент/мушама
Чиста документација

Објавен на: 11.01.2014
Vikendica so plac

Se prodava vikendicka od 32m2 so na plac od 571m2 na koj ima maslinka so rod, japonsko jabolko,saponska musmula,kalinki i smokvi.Placot e so uredna dokumntacija voda,struja.
Placot se naogja na...

Цена:По договор

Валандово
32 m2
1 соба
Приземје
Клима
Чиста документација

Објавен на: 09.12.2013
Продавам викендица во с.Љубанци кај стадионот

Се продава викендица 105м2 + 700м2 дворно место во с.Љубанци кај стадионот со прекрасен видик.

Цена:14.000 €

Скопје
805 m2
4 соби
Приземје
Паркет
Чиста документација

Објавен на: 22.09.2013
prodavam prikolka vo krani

kupatilo so wc solja i tus ,masa i stolcinja, nov frizider i sporet ,tenda

Цена:1.350 €

Скопје
Чиста документација

Објавен на: 17.08.2013
Prodavam vikendica/kuka

Prodavam vikend kuka vo Radisani mesto vikano Borinarec od 64 m2 plus podrumska prostorija 58m2 i 1100 m2 dvor...Avtobuska 8 posledna stanica...cena po dogovor

Цена:По договор

Скопје
70 m2
3 соби
Приземје + кат
Чиста документација

Објавен на: 05.08.2013
Издавам викендица близу Марков Манастир

Викендицата се наоѓа поточно во Маркова Сушица.
Има капацитет за преспивање од 5 луѓе, со две купатила и кујна. Исто така има скара, фурна и пинг понг маса на располагање.
Цена по договор во зав...

Цена:По договор

Скопје
130 m2
2 соби
Приземје
 

Објавен на: 03.07.2013
издавам екстра викендица на брегот на мавроско езеро

издавам екстра викендица на брегот на мавроско езеро сместена во мирна и тивка околина,викендицата ви овозможува да се одморите и да се чуствувате мирно и пријатно.мирната атмосфера надвор од гратс...

Цена:10 €

Гостивар
50 m2
3 соби
Приземје + 2 ката
Паркет
 

Објавен на: 25.06.2013
Соби во Стар Дојран!

Се издаваат прекрасни соби во прекрасна вила со огромен двор и место за уживање под дебела борова сенка. Вилата е на извонредно место во Стар Дојран! :)

Цена:По договор

Дојран
 

Објавен на: 23.06.2013
Издавам соби во Стар Дојран!

Издавам соби во Дојран! За повеќе информации јавете се на 078/448-178!

Цена:300 ден.

Дојран
100 m2
5+ соби
Приземје + кат
Плочки
Клима

Објавен на: 22.06.2013
vente de maisons

Actuellement Appt. en T3 (possibilité T4). Bien traversant de 68m2, idéalement situé au 1er étage d'une résidence sécurisée " La Carnoy &q...

Цена:150.000 €

Велес
68 m2
5+ соби
Клима
Парно греење
Чиста документација

Објавен на: 11.06.2013
Prodavam vikendicka

Prodavam vikendicka vo Pusta Kula posle Hipodrom vo Skopje .So imoten list. 30 metri kw. i plac so ovostarnik od 450 mkw.Kontakt tel. 070-525-129 Zoran

Цена:15.000 €

Скопје
450 m2
2 соби
Приземје
Паркет
 

Објавен на: 07.06.2013
menuvam kombe za vikendica so moja doplata

menuvam kombe tovarno marka fiat ducato 2,5tdi odlicno registrirano do maj 2014 god.so novi gumi,novi diskovi i plocki.novi amortizeri nosivost 1,5t,idealno za transport i biznis za vikendicka vo ...

Цена:По договор

Скопје
2 соби
Приземје
Паркет
Во изградба

Објавен на: 06.06.2013
ЧАЈ ЗА ИМУНИТЕТ - Билна Аптека МАТИЈА

Е повекедецениски докажан природен производ кој се покажува како исклучително ефикасен за време на ослабнат имунитет и намалена отпорност. Миксот од специјално избрани медицински билки и во оваа ча...

Цена:285 ден.

Скопје
1 m2
2 соби
Приземје + кат
Клима

Објавен на: 24.05.2013
KUKI ZA PRODAZBA NA HALKIDIKI

Prodazba na kuki na Halkidiki od 47m do 62m na vtoriot krak Novogradba 5o m od more.

Цена:100.000.000 €

   

Објавен на: 09.05.2013
VIKENDICA

SE PRODAVA VIKENDICA 25M2 CELIOT PLAC E 300M2 VO SELO LESKOEC OHRIDVO BLIZINA NA CRKVATA SV.ILIJA TEL.076677265 I 00491742920336. se prodava i plac od 238 kvadrati moze i dvete zaedno so vikendica...

Цена:По договор

Охрид
1 соба
Чиста документација

Објавен на: 15.04.2013
prodavam i kupuvam vikendica vo katlanovo

menuvam kuca od 80m so dvor vo veles za vikendicka vo katlanovo tel.071957904 i 077539739 moze i so moja doplata ako se dogovorime

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 15.04.2013
НОВОИЗГРАДЕНИ АПАРТМАНИ ВО ДОЈРАН ОД 12.500 ЕУР

НОВОИЗГРАДЕНИ ЕДНОСОБНИ И ДВОСОБНИ АПАРТМАНИ ВО ДОЈРАН, ЦЕНА ОД 12.500 ЕУР СО ДВОР.

КОНТАКТ: 075 44 67 44

Цена:12.500 €

Дојран
16 m2
1 соба
Приземје
Ламинат
 

Објавен на: 09.04.2013

Цена:20.000 €

Скопје
60 m2
3 соби
Приземје + 2 ката
Плочки
Чиста документација

Објавен на: 08.04.2013
FOR SALE : HTC One X / Apple iPhone 5 64gb / 4s 64gb / iPad Mini / iPad4 ( BUY 3 GET 1 FREE )

FOR SALE : HTC One X / Apple iPhone 5 64gb / 4s 64gb / iPad Mini / iPad4 ( BUY 3 GET 1 FREE )

Selling Brand New, Original and Unlocked Apple iPhones, Samsung , BlackBerry , Nokia and other Mobil...

Цена:200 ден.

   

Објавен на: 01.04.2013
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка