Филтер

избери
до
избери
избери
до
избери
Филтрирај
Сите
Сите

ДОПОЛНИТЕЛНО


Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
DELOVEN PROSTOR VO CENTAR, MR JACK

IMPULS AGENCIJA izdava deloven prostor vo Centar kaj Mr Jack so vkupna povrshina od 110 m2.
Prostorot se sostoi od dva posebni stana sto znaci postoi moznost za nivno odelno iznajmuvanje. Stanov...

Цена:7 €

Скопје
110 m2
Парно греење

Објавен на: 06.10.2017
DELOVEN PROSTOR VO DEBAR MALOA

MPULS AGENCIJA iznajmuva deloven prostor vo Debar Maalo so povrshina od 170 m2. Postorot se sostoi od 5 posebni prostorii, edna golema konferenciska sala kujna i toaleti. Prostoriite se kompl;etn...

Цена:1.700 €

Скопје
170 m2
Парно греење

Објавен на: 05.10.2017
DELOVEN PROSTOR VO CAIR

IMPULS AGENCIJA iznajmuva deloven prostor vo Cair kaj Vero so vkupna povrshina od 200m2.Prostorot e podelen dve nivoa,prizemje 100m2 i kat 100m2 povrzani so vnatreshni skali, prostorot se naogja se...

Цена:750 ден.

Скопје
200 m2
Плочки
 

Објавен на: 04.10.2017
DELOVEN PROSTOR VO CENTAR, BUNJAKOVEC

IMPULS AGENCIJA izdava deloven prostor vo Centar pozadi trgovskiot centar Bunjakovec kaj Cresha. Stanot se naogja na prizemje od kukja so povrshina od 98 m2, sostaven od 4 odelni prostorii (kancela...

Цена:500 €

98 m2
 

Објавен на: 04.10.2017
Dujkan vo strog centar

Se izdava dujkan vo strog centar na gradot ,dujkanot se naoga do muzejot na grad Kicevo.
Dujkanot e na dva sprata so kvadratura od 2x75m2.

Цена:По договор

Кичево
150 m2
Плочки
 

Објавен на: 01.10.2017
Издавам дуќан во Кисела Вода на главна улица

Издавам деловен простор од 22м2 за сите дејности во Кисела Вода, главна улица „Христо Татарчев“ 47А

Цена:100 €

Скопје
22 m2
Плочки
 

Објавен на: 28.09.2017
DELOVEN PROSTOR VO CENTAR

IMPULS AGENCIJA iznajmuva deloven prostor vo kukj vo Centar so povrsina od 80m2.Prostorot moze da se izdava i namesten i prazen. Prostoriite se na prv kat vklucuvaat 3 sobi od koi 2 se spoeni za sa...

Цена:600 €

Скопје
80 m2
Ламинат
Парно греење

Објавен на: 21.09.2017
Izdavam Kancelarii vo Kapistec

Se izdava stan od 60 m kvadr. dve kancelarii pretsobje kujna i kupatilo so internet i parking mesto Vo Kapistec

Цена:200 €

Скопје
60 m2
Ламинат
Парно греење

Објавен на: 06.09.2017
IZDAVAM DUKAN VO TC. - NAS. LISICE - SKPOJE

Skopje, Izdavam, deloven prostor - dukan, od 20m2, vo Trgovski Centar vo nas. Lisice,

Цена:100 ден.

Скопје
20 m2
Плочки
 

Објавен на: 03.09.2017
Издавам деловен простор 33м2 Аеродром 120 еур

Издавам деловен простор 33м2, од 2 поврзани простории 20 и 10 м2 и ВЦ, во Аеродром, Бул.АВНОЈ (по ново е Бул. АСНОМ) бр.74 локал 5, приземје, 2 влеза, ненаместен, погоден за канцеларии,или друго, б...

Цена:120 €

Скопје
33 m2
Плочки
Парно греење

Објавен на: 17.08.2017
Изнајмувам канцеларија ( со магацин или одделно)

во Кисела Вода, зграда на Илинден ( веднаш до Флетајрон) солидна состојба,

Цена:По договор

Скопје
5650 m2
Плочки
 

Објавен на: 14.08.2017
DELOVEN PROSTOR VO CENTAR ZA SUPER CENA

Agencija IMPULS izdava DELOVEN PROSTOR 110m2 VO CENTAR ZA SUPER CENA. Prostorot e okeanik sisten no ima moznost za pregraduvanje po zelba, ima chajna kujna i 2 sanitarni chvora.
Shifra: 2237

KO...

Цена:800 €

Скопје
110 m2
 

Објавен на: 22.07.2017
Se Izdava dukan vo naselba Hipodrom!

Izdavam dukan vo centar na naselba Hipodrom na posledna 50ka.
Dukanot ima 25m2 I moze da se vidi vo sekoe vreme.
Cenata na iznajmuvanje e po dogovor.

Цена:По договор

Скопје
25 m2
Ламинат
 

Објавен на: 09.07.2017
KOMPLETNO OPREMEN DELOVEN PROSTOR NA PLOSHTAD

Agencija IMPULS izdava KOMPLETNO OPREMEN DELOVEN PROSTOR 150m2 NA PLOSHTAD. Prostorot raspolaga so 4 kancelarii, kujna, 3 kupatila, golema prekrasna terasa. Delovniot prostor raspolaga so luksuzen ...

Цена:1.800 €

Скопје
150 m2
 

Објавен на: 06.07.2017
ODLICHEN I FUNKCIONALEN DELOVEN PROSTOR

Agencija IMPULS izdava ODLICHEN I FUNKCIONALEN DELOVEN PROSTOR 140m2 vo Taftalidze kaj Mlechen. Delovniot prostor se naogja na 1-vi sprat i se izdava celosno namesten i raspolaga so otvorena-okeani...

Цена:1.400 €

Скопје
140 m2
 

Објавен на: 04.07.2017
ODLICHEN DELOVEN PROSTOR KAJ KATOLICHKA

Agencija IMPULS izdava odlichen deloven prostor vo Centar kaj Katolichka. Prostorot raspolaga so 110m2, 4 kancelarii, chajna kujna, 2 toaleti, terasa.
Shifra: 2218

KONTAKT:

Цена:350 €

Скопје
110 m2
Парно греење

Објавен на: 29.06.2017
Изнајмувам магацин

изнајмувам магацин, во Кисела Вода во зградата на Илинден наспроти Фиком, 54 м2 , одлична состојба, граден при самата градба на зградата

Цена:По договор

Скопје
54 m2
Плочки
 

Објавен на: 21.06.2017
DUKJAN VO DEBAR MAALO ZA EKSTRA CENA

Agencija IMPULS izdava DUKJAN 25m2 VO DEBAR MAALO ZA EKSTRA CENA. Dukjanot se naogja vo debarmalo na mezanin i ima mali reziski troshoci.
Shifra: 2212

KONTAKT:

Цена:200 €

Скопје
25 m2
 

Објавен на: 21.06.2017
PREKRASEN DELOVEN PROSTOR KAJ MVR

Agencija IMPULS izdava PREKRASEN DELOVEN PROSTOR 200m2 KAJ MVR. Prostorot se naogja na mezanin i e otvoren okeanik sistem.
SHIFRA: 2191

KONTAKT:

Цена:600 €

Скопје
200 m2
 

Објавен на: 06.06.2017
magacin 400 m2

Izdavam magacinski prostor od 400m2 i toa:
2x150m2 plus dve kancelarii vo skolp na magacinot i
1x100m2 so visina 3,5m, parking, kameri, izlez na ulica
Cena po dogovor

Цена:По договор

Скопје
400 m2
 

Објавен на: 21.05.2017
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка