reno klio

ЦЕНА: 700 €

reno klio


registrirano cela godina vo dobra sostojba ima mesto za popust
075-309-996 ili 076946465Град:
vinica
Телефон:
075309996
Објавен на:
24.10.2018

ЦЕНА: 700 €

Карактеристики:

Марка возило:
 Renault Clio
Година на производство:
 1994
Град:
 Виница
Поминати километри:
 100 km
Гориво:
 Бензин
Врати:
 2-3 врати
Коњски сили:
 1450 кс
Аудио систем:
 ЦД плеер

Дополнително:

check ABS
check Airbag

Контакт

Име:
kirco lazarov
Град:
vinica
Телефон:
075309996
Објавен на:
24.10.2018
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

Ford Siera

Vo dobra sostojba e ne e registrirana 2000kubika ima siber za poveke informacii na tel 075309996

Цена:600 EUR


Објавен на: 25.10.2018
Prodavam REXTON 4x4 2.7d

Prodavam Rexton 4x4 2.7d,163 ks,godina na proizvodstvo kraj 2005,proizveden vo J.Korea so Mercedesov menuvac i motor 2.7d,fabricki zatemneti stakla,klima,koza i dr.oprema,4 novi gumi,registriran do...

Цена:4.900 EUR


Објавен на: 16.10.2018
Prodavam Jugo 45 i Citroen visa 650 (Imate po detalno vo opisot)

Vo ispravna sostojba se samo Jugoto e registrirano. Dvete zaedno:1000 evra Posebno-Citroen Visa 650-700 EVRA Jugo 45-400 EVRA
Moze zamena dajte ponuda.
Za poveke informacii javete se na telefonot...

Цена:1.000 EUR


Објавен на: 22.09.2018
Kia pride

Se prodava kia pride 1997 godina be registrirana vo odlicna sostojba nov akumulator pali vozi

Цена:700 EUR


Објавен на: 26.02.2018
Seat cordoba

Se prodava Seat cordoba 1.9 sdi 1998 godina

Цена:650 EUR


Објавен на: 19.02.2018

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка