URGJENT SHITET SHTEPIA ME QMIM SHUM TE VOLITSHEM

ЦЕНА: 1 мкд

URGJENT SHITET SHTEPIA ME QMIM SHUM TE VOLITSHEM


Shtepia esht ne rrugen "Drvar" nr.4
ne qender te Kumanoves ndermjet spitalit dhe tregut te gjelbert
me hapsir 118 m2
shtepia esht 76 m2 dy katshe
me leje per ndertim (podrum, kati i par kati i dyt dhe nderkulm)
(70 m2 vendi themelor per shtepi)
(4 x 70 m2 = 280 m2)
me nje gjatsi 8,2 m tek kurora (kulmi)
dokumentacionet te gjitha ne regull mund te behet menjeher ne emrin tuaj
informata ne telefonin: 076 222 899Град:
Kumanovo
Телефон:
076222899
Објавен на:
28.11.2018

ЦЕНА: 1 мкд

Карактеристики:

Град:
 Куманово
Квадратура:
 118 m2
Број на соби:
 4 соби
Катови (за куќи):
 Приземје + кат
Под:
 Цемент/мушама

Дополнително:

check Чиста документација

Контакт

Име:
Daniel Dimkovski
Град:
Kumanovo
Телефон:
076222899
Објавен на:
28.11.2018
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

Baram Rabotnici T.D Bomiro Branko Dooel

Baram 3ca prodavaci za prodavnica za Boi i Lakovi, i 1 vozac. Minimum 1 godina rabotno iskustvo vo trgovija.Vozacka dozvola B kategorija najmalku 3godini.Timsko rabotenje! Plata vo zavisnost od kfa...

Цена:1 MKD


Објавен на: 30.11.2018
Се продава џип Nissan Qashqai

Џипот има висока опрема и тоа:
-4х4 со lock control
-предни седишта со греачи
-двоен дисплеј со задна камера

Цена:По договор


Објавен на: 28.11.2018
Se iznajmuva stan vo Crnice

Se iznajmuva namesten stan vo Crnice

Цена:250 EUR


Објавен на: 25.11.2018
Се продава нов стан

Се продава нов стан веднаш вселив во населба Ѓорче Петров карши гимназијата Кочо Рацин 54 м2 трети кат југозапад цена 48 200,00 инвеститор Циле Инженеринг контакт 077 694 390 Влатко Ристески

Цена:48.200 EUR


Објавен на: 24.11.2018
Се издава куќа во Маџир маало

Се издава куќа во Маџир маало, 60м2 со наместена кујна, дневна, трпезарија, спална и мала детска соба која може да се користи и како работна соба.Погодна за млад пар. Куќата има и двор кој може да ...

Цена:12.500 MKD


Објавен на: 16.10.2018

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка