ПРОДАВАМ НОВИ СТАНОВИ

ЦЕНА: 44820 €

ПРОДАВАМ НОВИ СТАНОВИ


СЕ ПРОДАВА НОВ СТАН ВО НАСЕЛБА ЃОРЧЕ ПЕТРОВ КАРШИ САЛАТА МАКЕДОНИЈА 54М2- 3 КАТ ИНВЕСТИТОР ЦИЛЕ ИНЖЕНЕРИНГ КОНТАКТ ВЛАТКО РИСТЕСКИ ТЕЛ.077 694 390 ЦЕНА 44820 ЕВРАГрад:
Скопје
Телефон:
077/694390
Објавен на:
11.08.2018

ЦЕНА: 44820 €

Карактеристики:

Град:
 Скопје
Квадратура:
 54 m2
Број на соби:
 3 соби
Вертикална локација (на кој кат е):
 3 кат
Под:
 Ламинат
Опременост:
 Празен

Контакт

Име:
Влатко .
Град:
Скопје
Телефон:
077/694390
Објавен на:
12.06.2018
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

Продажба на готови станови хитно

Се продава хитно нов стан веднаш вселив во Ѓорче Петров карши гимназијата Кочо Рацин 54м2 и 4 м2 тераса 3кат цена 45,250евра инвеститор Циле Инженеринг контакт Влатко Ристески 077 694 390

Цена:45.250 MKD


Објавен на: 10.10.2018
Итно се продава стан по поволна цена

Итно се продава двособен стан (дневна со трпезарија и две соби) во населба Маџари – Триангла (Термо), на улица Карл Либкнехт. Станот се наоѓа на втор кат и е со вкупна површина од 69 м2 (7 м...

Цена:45.000 EUR


Објавен на: 07.10.2018
Продавам наместен стан во Карпош 4

Продавам наместен стан во Карпош 4 од 78м2 и 4м2 подрум. Станот е на 4 спрат без лифт. Има 2 тераси со ориентација исток-југ. Не е реновиран освен нова кујна и плочки.

Цена:55.000 EUR


Објавен на: 20.08.2018
ПРОДАВАМ СТАН ВО КИСЕЛА ВОДА 63м2

ПРОДАВАМ СТАН ВО КИСЕЛА ВОДА 63м2, УЛ.ПЕТАР ДЕЉАН БР.1-2/5 КАЈ ОПШТИНА КИСЕЛА ВОДА.СТАНОТ Е СО ДВЕ СПАЛНИ СОБИ, КУЈНА СО ТРПЕЗАРИА И ДНЕВНА, КУПАТИЛО, ТЕРАСА 8М2, ПОДРУМ.

Цена:50.000 EUR


Објавен на: 03.07.2018
STANOVI VO GRADBA PO NAJNISKI CENI VO REGIONOT

Prodazba na stanovi vo gradba vo elitniot stanbeno-deloven KOMPLEKS ILINDEN,lociran na cista i mirna lokacija vo naselbata Ilinden,t.e ul.8 br.179 vednas posle Makpetrol benzinskata.Kompleksot se s...

Цена:640 EUR


Објавен на: 16.04.2018

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка