Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Prodavam kompresor

Prodavam kompresor 80 litri, zaedno so pistol i crevo so dolzina od 20 metri. Ispravna sostojba. cena 100 evra
Kontakt Aco, 071399865

Цена:100 €

   

Објавен на: 27.12.2021
Prodavam kada za banjanje na bebe i mali deca.

Prodavam kada za banjanje na bebe i mali deca. Plasticna, anatomski prilagodena za banjanje vo legnata i sednata polozba na bebe od prviot den do 1.5 godini. vgraden termometar za voda i crevo za i...

Цена:1.000 ден.

   

Објавен на: 27.12.2021
Продавам двосед изработен од кожа

Продавам двосед изработен од кожа, купен од Simpo, користен но во одлична состојба. Тел. 071399865 Цена 200 евра

Цена:200 €

   

Објавен на: 21.01.2021
Продавам тросед изработен од кожа

Продавам тросед изработен од кожа, купен од Simpo, користен но во одлична состојба. Тел. 071399865 Цена 250 евра

Цена:250 €

   

Објавен на: 21.01.2021
Продавам фотеља изработена од кожа

Продавам фотеља изработена од кожа, купена од Simpo, Тел. 071399865 Цена 160 евра

Цена:160 €

   

Објавен на: 20.01.2021
Prodavam nov nekoristen 7 inchen digitalna foto ramka COBY

Prodavam nov nekoristen 7 inchen digitalna foto ramka COBY model DP700WD. 16:9 rezolucija, moze da se stavi usb ili memoriski karticki. Idealen za poklon ili doma. Cena 2000 denari
Telefon za kont...

Цена:20.000 ден.

   

Објавен на: 09.08.2017
Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка