Филтер

избери
до
избери
Филтрирај
Сите

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Продавам детски велосипед 20-ка

Продавам детски велосипед 20-ка во исправна состојба, не е многу возен (си купивме поголем)

Цена:3.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 26.05.2014
Продавам орбитрек

Продавам орбитрек малку користен до 120 кг. (немам каде да го чувам)

Цена:7.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 26.05.2014

Цена:2.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 21.05.2014
NAJGOLEM ASORTIMAN NA BATERISKI LAMPI ZA SITE NAMENI I EKSTRA CENI .OBEZBEDUVANJE.LOV. RIBOLOV.KAMPUVANJE.PLANINARENJE.OPESTANO K.SPORTSKI AKTIVNOSTI.D

NAJGOLEM ASORTIMAN NA BATERISKI LAMPI ZA SITE NAMENI I EKSTRA CENI
.OBEZBEDUVANJE.LOV. RIBOLOV.KAMPUVANJE.PLANINARENJE.OPESTANOK.SPORTSKI AKTIVNOSTI.DOMASNA UPOTREBA.I DR,DR,DR
NAJ EVTINI VO MA...

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 21.05.2014
Продавам НОВА Skateboard даска. ЕКСТРА ЦЕНА

Skateboard от е нов, сеуште во најлони, неодпакуван.
Осовините на него се само ради реда ставени (тие се стари).
Цената не е фиксна. Има простор за договор.

Цена:990 ден.

Скопје
 

Објавен на: 19.05.2014
gumiran camec

Se prodava gumiran camec so 2 vesla i nozna pumpa za 5 lica.Povolno

Цена:4.500 ден.

Велес
 

Објавен на: 15.05.2014
Нов adidas фудбал champions league matchball

Нов adidas фудбал champions league matchball.
Posle 17:00.

Цена:1.500 ден.

Скопје
 

Објавен на: 06.05.2014
Prodavam Bench klupa

Bench klupa

Цена:3.500 ден.

Струмица
 

Објавен на: 05.05.2014
ПРОДАВАМ ТОЧАК

ПРОДАВАМ ТОЧАК МАШКИ 28 ГУМА,СО СКРШЕН РАМ,ОСТАНАТОТО ФУНКЦИОНИРА ОДЛИЧНО ,НЕКОИ ДЕЛОВИ СЕ СКОРО СМЕНЕТИ

Цена:1.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 27.04.2014
ПРОДАВАМ РОЛЕРКИ FILA

ПРОДАВАМ РОЛЕРКИ FILA,БРОЈ 45.5,МНОГУ МАЛКУ КОРИСТЕНИ,ОДЛИЧНО СОЧУВАНИ

Цена:3.500 ден.

Скопје
 

Објавен на: 27.04.2014
eftini cizmi-zasto nee sezona

se prodavaat maski cizmi novi doneseni od stranstvo br 43 odlicni moze i po kargo prakanje

Цена:700 ден.

Скопје
 

Објавен на: 24.04.2014
se prodavaat jambolii tkaeni na razboj novi odlicna cvrsta izrabotka

jamboliite se svetlo kafeni vinski crveni i 1bel--so golemina za trosed no odlicno izgledaat i poslani na zemja vo nekoa vikendica ili etno stil nekadei---ima 5 site ako se zemat naednas ima popust...

Цена:1.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 16.04.2014
Продавам добро сочуван Орбитрек

Продавам Орбитрек во многу добра состојба. Многу малку користен. Цена 5500

Цена:5.500 ден.

Скопје
 

Објавен на: 11.04.2014
Продавам камп приколка

Продавам евтино атрактивна камп приколка во Елешец, Охрид!

Цена:1 €

Охрид
 

Објавен на: 11.04.2014
Spravi za TERETANA

LAT Mashina (zidna), BENCH, SKOTOVA (za biceps), KLUPA ZA STOMACHNI

Цена:8.000 ден.

Велес
 

Објавен на: 10.04.2014
Дрес

Дрес со логото на МЗТ Скопје е во продажба!

Цена:450 ден.

Скопје
 

Објавен на: 06.04.2014
IZRABOTKA NA PROFI SPRAVI ZA TERTANI

Izrabotka na site vidovi spravi za teretani

Цена:По договор

Охрид
 

Објавен на: 04.04.2014
Обрач за кошарка со шарена мрежа

Oбрачот не е користен.Има шарена мрежа,обрачот е средна големина.

Цена:950 ден.

Скопје
 

Објавен на: 30.03.2014
Casovi fitness

Profesionalen licen trener so megunarodna licenca i povekjegodisno rabotno iskustvo (poranesen fitnes natprevaruvac) drzi privatni casovi za vezbanje, pravi programi za vezbanje i isxrana za namalu...

Цена:150 ден.

Скопје
 

Објавен на: 25.03.2014
Prodavam-sator za kampuvawe

Prodavam-sator za kampuvawe

Prodavam {ator za kampuvawe platnen-za~uvan, koristen samo 1 god.cenata e 50 evra. Go podignuvate od Skopje. Za kupva~ite ima i podarok-li~en, interesen, posakuvan; ...

Цена:50 €

   

Објавен на: 23.03.2014
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка