Филтер

избери
до
избери
Филтрирај
Сите

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Групни и индивидуални часови по англиски јазик

Англиски јазичен клуб нуди приватни часови по англиски јазик по посебно изготвена програма / 150 денари од час.

Превод на текстови и официјални документи од македонски на англиски јазик и обратн...

Цена:150 ден.

Прилеп
 

Објавен на: 15.09.2016
Индивидуални часови по англиски јазик

Часови англиски за сите возрасти и јазични нивоа. Подготвителни часови за јазични тестирања: FCE,IELTS,TOEFL,BULATS.

Цена:200 ден.

Скопје
 

Објавен на: 13.09.2016
Otvaranje DOOEL,DOO i T.P

Otvaranje DOOEL,DOO i T.P so 3meseci komplet knigovodstvo so vklucen konsalting

Цена:6.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 06.09.2016
Smetkovodstveno biro bara advokat

Smetkovodstveno biro bara advokat

Цена:По договор

Штип
 

Објавен на: 06.09.2016
Baram pozajmica

Се бара позајмица во зависност од условите од 150.000 до 300.000 евра, како гаранција имам јака хипотека. Контакт телефон 070/256 643

Цена:250.000 €

Скопје
 

Објавен на: 31.08.2016
VNESETE SVEZINA VO VASIOT PROSTOR

VNESETE SVEZINA VO VASIOT PROSTOR! HEMISKO CISTENJE: MEBEL PARCE 500 DEN. VOZILO 1 800 DEN. MINI BUS 2 500 DEN. KAMION 2 500 DEN. AVTOBUS I DRUGO PO DOGOVOR. TEL. 078216286/078518517

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 27.08.2016
Овластен лектор по македонски јазик

Овластен лектор по македонски јазик, со лиценца и искуство, лекторира дипломски, магистерски и докторски трудови, книги, презентации, научни и др. публикации. Брза и квалитетна услуга по поволни цени.

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 17.08.2016
Taxi Vip Skopje-Solun airport-Xalkidiki- Ikea-kalitea

ponudata vazi od skopje za solun(centar-ikea-airport -port)...i obaratno ...ima slob mesta ...
extra cena.....od (20 evra tess avtobuska )- (25 evra pristaniste zeleznicka) - (30 evra ikea avtob...

Цена:20 €

Скопје
 

Објавен на: 17.08.2016
LICENCIRANO SMETKOVODSTVO

POVELETE KAJ NAS. 25-GODISNA TRADICIJA. LICENCIRANO SMETKOVODSTVENO BIRO DAVA PROFESIONALNI, AZURNI I KVALITETNI SMETKOVODSTVENI I ADMINISTRATIVNI USLUGI. NASIOT TIM SO 25-GODISNO ISKUSTVO, SOSTAVE...

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 11.08.2016
Позиционери

Заботехничка лабораторија продава позиционери по најповолни цени.

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 09.08.2016
Preveduvam ANGLISKI-MAKEDONSKI i obratno

Preveduvam od Angliski na Makedonski i obratno sekakov vid na strucna literatura, documenti i drugi materijali od sekakov vid.
Cena 65DEN.
Telefon za kontakt: 071771408

Цена:65 ден.

   

Објавен на: 31.07.2016
Sudski Preveduvac od Albanski Na Makedonski I Obratno

Ovlasten Sudski Preveduvac Od site kategorii,-Od ;
-Ekonomija
-Politika,
-Administracija.

Цена:300 ден.

Скопје
 

Објавен на: 19.06.2016
Registracija na firmi BRISENJE PROMENI STECAJ

Registracija na firmi, site vidovi na promeni, brisenje likvidacija i stecaj, brzo, efikasno, povolno.
tel. 077/813-378
tel. 077/813-378

Цена:11.111 ден.

Скопје
 

Објавен на: 15.06.2016
Часови за матура- англиски/македонски

Дипломиран филолог нуди подготовка за матурскиот испит преку приватни часови по англиски и македонски прилагодени на потребите на ученикот.

Цена:400 ден.

Скопје
 

Објавен на: 06.04.2016
ШОПИНГ ВО СОФИЈА ЗА САМО 80 ЕВРА

Со лиценцирано такси возило DACIA LOGAN повелете на шопинг во Софија со посета на Икеа,Софија Ринг Мол и другите трговски центри по Ваш избор. Поаѓање и враќање во договор со ВАС.

Цена:4.800 ден.

Скопје
 

Објавен на: 04.04.2016
ШОПИНГ ВО СОЛУН ЗА САМО 80 ЕВРА

Со лиценцирано такси возило DACIA LOGAN поминете шопинг ден во Солун со посета на IKEA, COSMOS, CENTAROT за само 4800.00 денари.Поаѓање и враќање во договор со ВАС.

Цена:4.800 ден.

Скопје
 

Објавен на: 04.04.2016
Декорации за свадба

Изготвувам декорации за свадба-китенки,венци, чаши за младите, декорирање на свеќи, бонбончиња итн...Цените се по договор и во завсиност од желбите и потребите

Цена:По договор

   

Објавен на: 30.03.2016
Судски преводи за италијански, бугарски, англиски, германски и словенечки јазик

Нудиме судски преводи на сите видови на документи од италијански, бугарски, англиски, француски, германски,српски и словенечки јазик. Специјализирани за превод на документација за автомобили увезе...

Цена:300 ден.

Скопје
 

Објавен на: 22.03.2016
Prevoz transport selenje preseluvanje

Vrsime,selenje,preseluvanje na domakinstva, kancelarii,firmi,kafani kafiki,so nasi rabotnici.
Prevezuvame sekakva roba vo Skopje i na teritorija na cela Makedonija.
Prevozot go vrsime so kombe - ...

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 16.03.2016
Crkovni verski sveki

Prodavam crkovni verski sveki, sveki za domakinstvo ,temjan ,kumurcinja, fitil za kandilo i kandila.Rabotime na faktura.Dostava vo rok od eden den preku Kargo ekspres. 078/207-691. 070/665-544

Цена:150 ден.

Скопје
 

Објавен на: 13.03.2016
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка