Xalkidiki-Kasandra/Sitonia Taxi Vip

ЦЕНА: 25 мкд

Xalkidiki-Kasandra/Sitonia Taxi Vip


prevoz do xalkidiki -bilo koj od kracite,vo sekoe vreme ...popust 10 % za povratni turi....cenata e 30 evra po covek za 4 luge...cenata e po dogovor...vo zavisnost na koe mesto sakate da odite...prevozot se vrsi so kolata od slikata....sopping turi do IKEA-COSMOS-JUMBO......prevoz do site pristaniste......VO SOLUN-VOLOS-IGUMENICA-PATRA .....kont tel.....ako ne sum dostapen na mkd broj....pisete sms ili javete se direktno na gr broj........odgovaram na sms........070 756 179 077 734 761
+30 699 507 2 807 grcija mobГрад:
SKOPJE
Телефон:
077 734 761
Објавен на:
17.08.2016

ЦЕНА: 25 мкд

Карактеристики:

Град:
 Скопје

Контакт

Име:
goce stamenkov
Град:
SKOPJE
Телефон:
077 734 761
Објавен на:
20.07.2012
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

Vrsam transport

Vrsime sekakov vid na prevoz niz R.M. so i bez rabotnici, cena po dogovor, selidbi, muzicki instrumenti, bela tehnika, sut vo vreki, stari raboti i slicno, rabotime i za vikend.

Цена:800 MKD


Објавен на: 18.02.2017
Wofer Balistic car audio 700 w

.Wofer Balistic car audio 700w,350rms,60e,

Цена:60 EUR


Објавен на: 25.05.2015
Yamaha 60hp 4-Stroke Outboard Boat Engine,2014 Yamaha F300 XCA 300 HP,2014 Woods RD60,2014 Kawasaki Jet Ski Ultra LX

Yamaha 60hp 4-Stroke Outboard Boat Engine,2014 Yamaha F300 XCA 300 HP,2014 Woods RD60,2014 Kawasaki Jet Ski Ultra LX

We offer best services and distributors of boat engines,all our outboard Engi...

Цена:2.000 EUR


Објавен на: 12.11.2014
Xbox 360 Classic

Xbox-от има еден бежичен џујстик, една игра ( ForzaMotorsport3 ) и други игри спуштени - download: FIFA 2014, PES 2013, Nba2012, MotorGp....
App: Facebook
- Се поврзува со HDMI
* Чипуван

Цена:9.000 MKD


Објавен на: 02.11.2014
Word of Mouse: The Marketing Power of Collaborative Filtering

WORD OF MOUSE е првата книга за најновите и ефективни форми на маркетинг од два забележителни визионери. Во претходница на интернет револуција се два компјутерски научници од Минесота, кои се пионе...

Цена:150 MKD


Објавен на: 02.10.2014

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка