Turbo Servis - Reparacija Turbina - Turbini

ЦЕНА: 60 мкд

Turbo Servis - Reparacija Turbina - Turbini


Репарација на Турбини - Репарирање - Нови Турбини- Висококвалитетна репарација на турбини за сите типови возила- Процесот репарација подразбира замена на оштетените делови со нови, проверка на работа на турбината по извршената замена на деловите, балансирање, чистење на постоечките делови од гарежи. Накратко, враќање на турбината во состојба приближна на новопроизведена компонента.- Цената на репарацијата зависи од повеќе фактори, поточно најповеќе од оштетеноста на компонентите- Гаранција на извршената репарација и до 2 години- Соработка со сервисери кај кои е докажана стручноста за демонтажа и монтажа на турбини- Продажба на нови компоненти за репарација на турбиниAкциски попуст за модели наведени во пост од следниов линкhttp://www.carsystem.com.mk/turbini/reparacija-na-turbini-akcija/информации на 071 368 410 или 078 237 883Град:
Skopje
Телефон:
071 368 410
Објавен на:
08.04.2019

ЦЕНА: 60 мкд

Карактеристики:

Контакт

Име:
Aco Velickovic
Град:
Skopje
Телефон:
071 368 410
Објавен на:
08.04.2019
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка