Se prodava kukja na Vodno

ЦЕНА: 180000 €

Se prodava kukja na Vodno


Se prodava kukja na vodno so preubava lokacija nad skoloto Koco Racin. 250m2 od koi 140m2 e kukjata. Cenata ne e fiksna,postoi prostor za dogovor.
071 23 23 20 NIKIГрад:
Vodno
Телефон:
071 238 580
Објавен на:
01.12.2019

ЦЕНА: 180000 €

Карактеристики:

Контакт

Име:
Teodora Trajcevska
Град:
Vodno
Телефон:
071 238 580
Објавен на:
01.12.2019
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка