Se prodava kamion Turbozeta 80.12.A

ЦЕНА: По договор

Se prodava kamion Turbozeta 80.12.A


Kamionot e vo ispravna sostojba, tehnicki ispraven i kompletno e napraven servis, pali vozi. Za cenata ima kompleten prostor za dogovor.Име:
Град:
Kicevo
Телефон:
+38978584413
Објавен на:
11.05.2019

ЦЕНА: По договор

Карактеристики:

Контакт

Име:
Aco
Град:
Kicevo
Телефон:
+38978584413
Објавен на:
10.05.2019
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка