Se izdava deloven objekt vo Kapishtec

ЦЕНА: 500 €

Se izdava deloven objekt vo Kapishtec


Se izdava samostoechki objekt vo Centar, Kapishtec. Objektot e na dva sprata (prizemje i kat) i ima individualen vlez. Na prizemjeto ima centralen prostor so visok plafon, priprema za kujna, kupatilo so tush i edna oddelna soba. Gorniot kat e edna prostorija - od tip na otvoren plan so terasa. Parking e ovezbeden neposredno pred objektot. Prostorot e fleksibilen, i moze da se koristi za domuvanje ili kancelarii.Град:
Skopje
Телефон:
075266158
Објавен на:
13.01.2021

ЦЕНА: 500 €

Карактеристики:

Контакт

Име:
Ljupcho Petrovski
Град:
Skopje
Телефон:
075266158
Објавен на:
19.09.2018
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка