PRODAVAM ILI MENUVAM KUKA VO DRACEVO

ЦЕНА: По договор

PRODAVAM ILI MENUVAM KUKA VO DRACEVO


SE PRODAVA KUKA VO DRACEVO KARSI POLICIJATA SO CISTA DOKUMENTACIJA 250 M2 DVOR I 170 M2 DVOSPRATNA DOGRADENA BARAKA .
MOZE ZAMENA ZA STAN.Град:
skopje
Телефон:
070 396872
Објавен на:
07.01.2019

ЦЕНА: По договор

Карактеристики:

Контакт

Име:
goran milenkovic
Град:
skopje
Телефон:
070 396872
Објавен на:
07.01.2019
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка