Opel Zafira 1.7 CDTi Eco Flex panorama view

ЦЕНА: 4950 €

Opel Zafira 1.7 CDTi Eco Flex panorama view


Колата е редовно сервисирана во Автомакедонија каде може да се провери се во сервисната книшка. Поседува 7 седишта, прекрасен панорамски кров, комплет летни и зимски гуми со бандажи, 2 оригинална клуча. Регистрирана до јануари 2020.Град:
skopje
Телефон:
078263590
Објавен на:
12.03.2019

ЦЕНА: 4950 €

Карактеристики:

Контакт

Име:
emil parnadjiski
Град:
skopje
Телефон:
078263590
Објавен на:
12.03.2019
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка