MERCEDES-BENZ W203 C 200 CDI

ЦЕНА: 3700 €

MERCEDES-BENZ W203 C 200 CDI


СЕ ПРОДАВА MERCEDES BENZ W203 C200 CDI во солидна и исправна состојба, регистриран до септември 2019 година. Возилото поседува клима уред, ABS, централно заклучување, аларм, борд компјутер, темпомат и се останато што носи CLASSIC модел. Контакт телефон: 077 706 066; 070 586 069Град:
Skopje
Телефон:
077/706-066
Објавен на:
29.05.2019

ЦЕНА: 3700 €

Карактеристики:

Контакт

Име:
Tome Janevski
Град:
Skopje
Телефон:
077/706-066
Објавен на:
29.05.2019
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка